Nowa marka CODAGE PARIS w Polsce

Francuska marka luksusowa CODAGE PARIS, za sprawą firmy Esthetic Medical Innovation wchodzi na polski rynek. To gama kosmetyków premium do nawilżania i pielęgnacji twarzy oraz ciała, stworzonych wyłącznie w oparciu o spersonalizowane receptury dla nawet najbardziej wymagającej skóry. To po prostu esencja francuskiego stylu, kompetencji i delikatności już dostępna w Polsce.

Pielęgnacja we francuskim stylu

Kosmetyki CODAGE to coś więcej niż zwykłe preparaty pielęgnacyjne. To koktajle składników aktywnych, które działają synergicznie, aby jak najlepiej odpowiedzieć na konkretne potrzeby skórne. Zainspirowane układem okresowym pierwiastków, łączą i dozują substancje odżywcze, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania skóry. Tu nie ma miejsca na uniwersalne rozwiązania. Skład każdego preparatu to kompozycja składników, która stanowi odpowiedź na konkretny problem.

Codage Paris w Polsce - wybrane produkty

Misją marki CODAGE jest celebracja piękna, które w każdym wydaniu jest wyjątkowe i wymaga spersonalizowanej pielęgnacji. Z kolei jej filozofią jest powrót do tworzenia indywidualnie dopasowanych produktów do pielęgnacji skóry z innowacyjnymi substancjami aktywnymi, działającymi głęboko w sercu komórek. Twórcy marki wcielają swoje idee w życie za sprawą kolekcji serum o bardzo wysokim stężeniu składników aktywnych, które wnikają w najgłębsze warstwy naskórka. Dla osób o specyficznych potrzebach tworzone są preparaty dopasowane do rodzaju ich skóry – własne, spersonalizowane serum z wygrawerowanymi inicjałami i „kodem”, czyli symboliką kombinacji wykorzystanych ingrediencji. Produkty CODAGE to wyłącznie certyfikowane składniki aktywne złożone z roślin i minerałów, czyli w pełni naturalne. Formułę każdego specyfiku uzyskuje się w procesach biotechnologicznych, poddanych największym restrykcjom w zakresie skuteczności i bezpieczeństwa. Do tej pory powstało już ponad 40 różnych produktów, spośród których żaden nie zawiera parabenów, alergenów ani skoncentrowanych olei. Ponadto żaden był testowany na zwierzętach.

Czytaj również  Odpowiedni skład kremu na noc

Esencja francuskiego stylu w Polsce

CODAGE PARIS to po prostu esencja francuskiego stylu, kompetencji i delikatności. Marka pojawia się na polskim rynku dzięki Esthetic Medical Innovation, dla której innowacja i technologia stosowana w medycynie estetycznej jest prawdziwą pasją. Produkty CODAGE stanowią uzupełnienie dotychczasowej oferty, kierowanej do klinik i gabinetów medycyny estetycznej oraz centrów i hoteli SPA. – Marki, które dystrybuujemy na terenie Polski są przez nas dokładnie analizowane. Zależy nam na tym, by dostarczać tylko sprawdzone i skuteczne rozwiązania. W przypadku marki CODAGE mamy do czynienia z produktami najwyższej jakości. Są one formułowane, wytwarzane i pakowane przez producenta w jego własnym laboratorium zlokalizowanym na południu Francji, niedaleko Nicei. Cały proces produkcji pozostaje pod ścisłą kontrolą twórców, co stanowi swoiste świadectwo najlepszych praktyk – wyjaśnia Sylwia Perska z Esthetic Medical Innovation. W Polsce dostępne będą 3 linie produktowe: CODAGE PARIS – linia produktów detalicznych premium, CODAGE SPA – linia profesjonalnych produktów zabiegowych oraz MY CODAGE – linia spersonalizowanych produktów z własnym labolatorium.

Codage Mleczka

Idea, która przyświeca twórcom marki CODAGE ma swoje źródło w potrzebach konsumentów. Obecnie poszukują oni takich preparatów do pielęgnacji skóry, których skład odpowiada na ściśle określone potrzeby, jest zrównoważony, przemyślany, a w najlepszym wypadku zindywidualizowany. Uznanie odbiorców to dowód na skuteczność preparatów CODAGE. Uznanie branży, to z kolei potwierdzenie najwyższej jakości i deklaracja prestiżu. Świadczą o niej międzynarodowe nagrody i wyróżnienia przyznane przez m.in. Gala SPA AWARDS 2018 czy Swedish Beauty Awards 2018.
Kosmetyki CODAGE były do tej pory niedostępne w Polsce. Za sprawą dystrybucji przez firmę Esthetic Medical Innovation staną się one stałym wyposażeniem najlepszych klinik i gabinetów medycyny estetycznej, SPA, których główną domeną jest pielęgnacja i celebracja naturalnego piękna. Z marką CODAGE będą mogły wprowadzić tę pielęgnację na nowy poziom proponując swoim pacjentom kosmetyki stworzone specjalnie dla nich, o ich imiennej recepturze, zakodowanych według ich potrzeb.

Czytaj również  Najczęściej popełniane błędy w trakcie leczenia przeziębienia.

Więcej informacji: https://estheticmedical.pl/codage-paris/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *