Permen – poradnik dla pacjenta

Wielu mężczyzn na świecie boryka się z problemami związanymi z zaburzeniami erekcji. Może być to skutkiem stresu, stylu życia, złego odżywiania, bądź uwarunkowane genetycznie, jednak nie oznacza to wcale, że z seksu trzeba zrezygnować. Dla mężczyzn, którzy odczuwają przewlekłe zaburzenia erekcji powstały specjalne suplementy diety, które skutecznie podnoszą sprawność seksualną. Jednym z nich jest Permen. W jego skład wchodzą naturalne zioła, których zadaniem jest poprawienie potencji seksualnej, usprawnienie procesu tworzenia spermy oraz zwiększenie libido.

Co to jest Permen?

Permen to suplement diety, który ma na celu poprawić sprawność seksualną. Na rynku dostępne są różne jego wersje. Występuje w wersji podstawowej, ulepszonej, o przyspieszonym działaniu oraz takiej, która dodatkowo podnosi libido. Głównym składnikiem Permen są naturalne zioła – ekstrakt z buzdyganka naziemnego, który jest afrodyzjakiem. W zależności od rodzaju, tabletki mogą w swoim składzie mieć witaminy, żeń-szeń, l-argininę oraz inne ekstrakty roślinne.

Czy Permen jest skuteczny?

Według producenta, po 6-8 tygodniach kuracji suplementu Permen powinien on w dużym stopniu wpłynąć na sprawność seksualną. Można zauważyć  łatwość osiągania wzwodu, dłuższy czas trwania stosunku, podwyższone libido oraz sprawniejszy proces spermatogenezy. Oprócz korzyści czysto seksualnych, suplement zapobiega także zakażeniom układu moczowego. Ogromną zaletą Permen jest przede wszystkim skład – stanowią go głównie naturalne zioła oraz składniki.

Czytaj również  Leki przeciwbólowe – co powinny zawierać

Ile kosztuje Permen i jak się go powinno dawkować?

Jedno opakowanie suplementu Permen zawiera 30 tabletek. Zaleca się, aby dziennie zażywało się maksymalnie dwie tabletki. Najlepiej jeśli będą one przyjmowane o konkretnych godzinach i popijane dużą ilością wody. Jedno opakowanie kosztuje około 60 złotych. Według producenta trwała poprawa następuje po 6-8 tygodniach, dlatego jest to minimalny czas kuracji, jeśli ktoś chce aby efekty były zadowalające.

Czy są jakieś przeciwskazania związane z przyjmowaniem Permen?

Przede wszystkim należy sprawdzić skład suplementu. Jeżeli ktoś jest uczulony na którykolwiek ze składników – powinien zrezygnować z jego stosowania. Zaleca się szczególną ostrożność w przypadku osób, które są powyżej 65 roku życia. Osoby, które cierpią na nadciśnienie bądź mają problemy z układem krążenia przez rozpoczęciem kuracji powinny skonsultować to z lekarzem. Należy pamiętać, aby nie łączyć Permen z lekami przeciwzakrzepowymi. Obecna tam l-arginina zmniejsza lepkość krwi, a żeń-szeń  dodatkowo podnosi ciśnienie. Ważne jest, aby podczas przyjmowania suplementu ograniczyć kawę oraz co jakiś czas kontrolować ciśnienie krwi.

Permen – o czym należy pamiętać?

Bardzo ważne jest to, aby nie stosować suplementu dłużej niż trzy miesiące. Może to grozić tak zwanym syndromem żeń-szeniowym, który charakteryzuje się bezsennością, skokami ciśnienia i nadmiernym pobudzeniem. Aby temu zapobiec zaleca się robienie trzy tygodniowych przerw pomiędzy kuracjami.

Czytaj również  Implant słuchowy dla seniora. Czy warto zdecydować się na operację?