Jak bezpiecznie oczyścić organizm?

Żyjąc we współczesnym świecie, trudno uniknąć toksyn, które są niemal wszędzie, czyli w wdychanym powietrzu, jedzeniu i wodzie. Wiele naszych dolegliwości jest wynikiem zakwaszenia organizmu. Właśnie dlatego często mamy problemy z układem trawiennym i nudnościami, spada koncentracja. W takiej sytuacji warto oczyścić organizm, stosując sposoby naturalne i mieszanki ziół, np. Eliminacid.

Jak bezpiecznie oczyścić organizm? Zanim sięgniemy po Eliminacid

Chcąc oczyścić organizm, musimy wprowadzić do diety odpowiednie warzywa i owoce, pijąc 2 litry wody mineralnej dziennie. Koniecznie trzeba też zrezygnować z jedzenia słodyczy, dań typu fast food, pieczonych dań, ograniczyć tłuszcze (zwłaszcza zwierzęce), zrezygnować z palenia papierosów oraz picia alkoholu i napojów gazowanych. Kurację preparatem Eliminacid warto wspomagać, zjadając kiszone lub surowe buraki. Jabłko dostarczy błonnika w postaci pektyn, które wiążą toksyny i ułatwiają wydalenie ich z organizmu, przyspieszają też przemianę materii. Po przebudzeniu warto wypijać szklankę letniej wody z dodatkiem soku z cytryny, który oczyści jelita i drogi żółciowe ze złogów. Warto jeść kapustę, gdyż zawarte w niej związki siarki pozwolą pozbyć się toksyn i zbędnych produktów przemiany materii. Zamiast herbaty pijmy pokrzywę, która zapobiega zatrzymaniu wody, słynie z właściwości oczyszczających organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii. Czym jest Eliminacid?

Czytaj również  Przyczyny bólu kręgosłupa

Eliminacid jest suplementem diety skierowanym do osób, które zmagają się z zakwaszonym organizmem. Zawarte w nim substancje wspierają utrzymanie właściwej równowagi kwasowo-zasadowej, utrzymanie właściwej wagi oraz oczyszczanie organizmu. Przyjmowanie preparatu Eliminacid wzbogaca codzienną dietę w składniki wspomagające organizm w usuwaniu szkodliwych produktów przemiany materii oraz składniki wspierające utrzymanie i kontrolowanie odpowiedniej równowagi kwasowo-zasadowej. W skład suplementu Eliminacid wchodzą wyciągi ziołowe: wyciąg z kwiatów róży stulistnej, wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego, wyciąg z zielonej herbaty; witaminy: C (kwas askorbinowy), E (tekoferol), B1 (tiamina), B2 (ryboflawina), B5 (kwas pantotenowy), B6 (pirydoksyna), B12 (cyjanokobalamina), H (biotyna), PP (niacyna) oraz składniki mineralne, takie jak: kwas foliowy, żelazo, cynk i jod. Eliminacid dostępny jest w tabletkach. Jedno opakowanie suplementu zawiera 30 tabletek.

Kiedy warto stosować Eliminacid?

Eliminacid skierowany jest do osób z zakwaszonym organizmem oraz do osób chcących zadbać o prawidłową równowagę kwasową organizmu, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jak rozpoznać, że organizm jest zakwaszony? Najczęstsze objawy zakwaszenia organizmu to sucha skóra, trądzik, łamliwe paznokcie, próchnica, zakażenia grzybiczne, nadwaga, częste uczucie znużenia i zmęczenia, problemy trawienne, a także przewlekłe zapalenia błony śluzowej żołądka, zaparcia i wzdęcia.

Wiosna to doskonały czas, by zadbać o organizm i dobrze go oczyścić. Zrezygnujmy z niezdrowych produktów i jedzmy to, co sprzyja naszemu zdrowiu. Warto sięgnąć po Eliminacid, który wspomaga proces oczyszczania.

Czytaj również  Dieta bogata w cytrusy - dbaj o zdrowie